Hakkımızda

Ento Grup, sektörde hizmete başladığı 2003 yılından bu yana, gelişmeyi temel amaç olarak benimseyen yapısı ile hedeflerini hep bir adım önde tutmuş ve tüm bu çalışma azmi ve gayretleriyle her yıl teknolojik gelişmeleri de takip ederek geliştirdiği projeler ile de proje partnerlerine destek olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Sektöre adımını atarken adını Ento İletişim ve danışmanlık hizmetleriyle duyurmuş, verdiği hizmetin kalitesi ve yaptığı işlerin güvenilirliği ile yolunda emin adımlarla ilerlemiştir.

İletişim ve danışmanlık hizmetleri halkası içerisinde; Organizasyonu temel bir hareket alanı olarak belirlemiş bununla birlikte; Eğitim Organizasyonları (Kongre, konferans ve çalıştaylar, Okul gezileri, atölye programları, eğitici eğitimleri vb.) başta olmak üzere Fuarlar, kongre yönetimi ve bayi toplantıları ile ulusal ve uluslararası pek çok organizasyona imza atmıştır. Bu süreç sonucunda faaliyetlerini 2012 yılında Ento Grup çatısı altında toplamıştır.

Eğitim sektöründe de okul organizasyonları ile varlığını sürdüren Ento Grup; 32’si özel toplamda 37 sinerji noktası ile yaptığı anlaşmalarla bu sektörde de yerini almıştır.

2019 yılında Zıp zıp zeka akademisi ve dahi oyuncak projeleri ile başarı grafiğini geliştiren Ento Grup gelişen teknoloji ile birlikte eğitim teknolojileri konusunda yeni proje ve çözümler geliştirip saha uygulamalarını yürütmektedir.

İçinde bulunduğumuz koşullar çerçevesinde organizasyonları da e-eğitim platformları seçeneğini ekleyerek paydaşlarına çözüm oluşturmaktadır.